عینک آفتابی

استفاده از عینک آفتابی بعد از عمل لیزیک

عینک آفتابی بعد از عمل لیزیک

از آنجایی که چشمان شما بعد از عمل حساس می شوند از طرفی نیز نیاز به مراقبت ویژه ای دارند، برای تحقق این امر استفاده از عینک آفتابی خاص و با کیفیت یک امر ضروری به شمار می آید، متخصصان چشم توصیه می کنند که هنگام نقاهت پس از جراحی از عینک آفتابی با کیفیت استفاده کنید، این نوع عینک علاوه بر محافظت از چشم های شما در برابر اشعه ی مضر خورشید می بایست از ورود ذرات معلق و گرد و غبار به چشم شما جلوگیری کند، سایت عینک فروشی چشم شهر با ارائه ی عینک آفتابی با کیفیت موجب سلامت چشم و عملکرد خوب بینایی چشم شما می شود.
اگر در انتخاب عینک آفتابی بعد از عمل لیزیک نیاز به کمک دارید و می خواهید عینک مناسبتان را تهیه کنید از متخصصان با تجربه ما در فروشگاه آنلاین عینک فروشی چشم شهر کمک بگیرید.
عمل چشم و مشکل بینایی بعد از آن
بعد از عمل چشم پدیده تار شدن اشیای نزدیک طبیعی بوده که بعضی افراد در اثر تفکر اشتباه دلیل بروز این پدیده را عمل ناموفق می دانند، در صورتی که اینگونه نیست و این تاری دید با گذشت زمان بهبود پیدا می کند و هر چه قدر سن کمتر باشد، موجب تسریع شدن بهبودی کامل می شود.

ضرورت استفاده از عینک آفتابی بعد از عمل لیزیک

از آنجایی که چشمان شما بعد از عمل بسیار حساس تر از حد معمول می شوند و نور خورشید و هر منبع نور دیگری نیز می توانند چشمان شما را تحریک کنند، اگر خواستار بهترین نتایج بعد از عمل چشم هستید، می بایست از عینک آفتابی مناسب بعد از عمل چشم استفاده کنید، استفاده از این نوع عینک به چند دلیل الزامی است که در ادامه مقاله به بیان چند مورد از آن می پردازیم؛
– عدم استفاده از عینک آفتابی بعد از عمل لیزیک باعث کدر یا تار شدن دید شما می شود که به آن تیرگی یا کدورت قرنیه می گویند
– علاوه بر استفاده از عینک آفتابی بعد از عمل لیزیک در روزهای آفتابی، می بایست در روز های ابری نیز از آن استفاده کنید این بدان معناست که در روزهای بارانی نیز اشعه های مضر خورشید وجود دارد.
– استفاده از عینک آفتابی بعد از عمل لیزیک در خانه و یا بیرون از خانه برای محافظت از چشمان شما در برابر نور و هرگونه ذرات موجود در هوا (که در صورت امکان تا بهبودی کامل از این موقعیت ها می بایست دوری کرد) و جلوگیری از تماس دست با چشم الزامی است، که اینکار ها موجب مختل شدن روند بهبودی خواهد شد.
– عینک آفتابی بعد از عمل از چشمان شما در برابر نور شدید و اشعه ی فرابنفش خورشید محافظت می کند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید: راهنمای خرید عینک آفتابی با توجه به فرم صورت و استاندارد عینک‌ها

در انتخاب عینک آفتابی به چه نکاتی باید توجه کرد

استفاده از عینک آفتابی بعد از عمل لیزیک علاوه بر این که کار شما را در محافظت از چشمانتان راحت کرده به روند بهبودی بعد از عمل نیز کمک بسزایی می کند، بنابراین هنگام انتخاب عینک آفتابی مناسب، می بایست به نکات زیادی توجه کرد که در ادامه ی مقاله به بیان نکاتی می پردازیم:
کیفیت بالای عینک:
خریدعینک آفتابی با کیفیت بالا به این معنی است که، عینک آفتابی باید از چشم های شما در برابر اشعه های مضر خورشید به طور 100 درصد محافظت کند،عینک های آفتابی با کیفیت می بایست حداقل UV 400 را داشته باشند به این دلیل که عینک آفتابی UV 400 تقریبا 100 درصد اشعه ماوراء بنفش را مسدود می کند و طول موج نور را که شامل UVB و UVA میشود تا 400 نانومتر فیلتر میکند، در کنار بعضی عینک ها برچسبی مبنی بر محافظت در برابر اشعه مضر خورشید حک شده است. عینک هایی که از این ویژگی برخوردارند قیمت بالاتری نیز نسبت به بقیه دارند.
داشتن قاب و فریم مناسب:
هنگام انتخاب عینک آفتابی بعد از عمل لیزیک، می بایست به فریم عینک نیز توجه کرد و بهتر است فریمی را انتخاب کنید که ناحیه ابروی شما را از بالا تا قسمت پایینی جراحی شده ی چشم تان را بپوشاند و مانع عبور و ورود نور به چشم شما شود. همچنین اندازه ی قاب عینک نیز حائز اهمیت است، یک قاب مناسب می بایست دور چشم شما را به خوبی پوشش داده و از پوست ظریف اطراف چشم تان محافظت کند که این امر موجب جلوگیری از سرطان پوست نیز می شود،.
سایت عینک فروشی چشم شهر با داشتن کیفیت و تنوع عینک آفتابی بعد از عمل لیزیک و با دارا بودن عینک های آفتابی بزرگ به شما این امکان را می دهد که به راحتی عینک آفتابی بعد از عمل چشم که مناسب فریم صورتتان باشد را در این فروشگاه آنلاین پیدا کرده و خرید نمایید.
راحت بودن عینک:
هنگام انتخاب عینک آفتابی بعد از عمل لیزیک می بایست از راحت بودن آن اطمینان حاصل کرده تا هنگام استفاده ی طولانی مدت از آن خسته نشوید و همچنین شما باید طرح و مدلی را انتخاب کنید که به آن علاقه دارید و در عین حال متناسب صورتتان باشد، انتخاب عینک آفتابی خیلی تنگ یا گشاد علاوه بر این که ممکن است مورد پسند شما واقع نشود، همچنین موجب سختی هنگام استفاده نیز می شود، که در اینصورت ممکن است استفاده ی مداوم شما از این عینک خیلی کم شود و همین امر نیز موجب به خطر افتادن سلامتی چشمان شما خواهد شد.
دارا بودن عینک از عدسی های پلاریزه :
در دوران نقاهت پس از عمل لیزیک، مشاهده تابش خیره کننده هر منبع نوری عامل آزار دهنده ای به حساب می آید و منجر به خستگی چشم فرد شده که در اصطلاح به آن خیرگی می گویند، هر چند که ممکن است برای خیلی از افراد این اتفاق نیافتد، بنابراین وجود عدسی های پلاریزه یک آپشن اختیاری برای بعد از عمل لیزیک هست، بر خلاف تصور عمومی که فکر میکنند عینک آفتابی باید حتما دارای عدسی پلاریزه باشد. بنابراین عینک آفتابی بعد از عمل لیزیک از لحاظ پلاریزه بودن میتواند اختیاری باشد، اما از لحاظ UV 400  یک آپشن ضروری و مورد نیاز میباشد. شما با خرید عنیک آفتابی دارای لنزهای پلاریزه، به کاهش تابش های منابع نور کمک کرده و با داشتن این نوع عینک ها دیگر نیازی به مقابله با نورهای خیره کننده نخواهید داشت هر چند که همانطور که قبلا گفته ایم وجود پلاریزه بودن یک آپشن کاملا اختیاری هست.عملکرد عینک آفتابی پلاریزه بدین صورت است که سبب انحراف تابش خیره کننده نور از سطوح بازتابنده می شود.
بنابراین استفاده از این لنز، نه تنها سبب آسان شدن بهبودی شما بعد از عمل چشم خواهد شد، بلکه استفاده از آن در رانندگی آرامش بیشتری به شما می دهد زیرا آنها تصاویر واضح‌تری به شما می‌دهند و شما هر زمانی که وضوح دید برایتان امری مهم است، می بایست از آن استفاده کنید، عینک آفتابی که دارای لنزهای پلاریزه هستند قیمت بالایی ندارند و شما با وجود برچسب روی عینک از وجود این لنز اطلاع پیدا خواهید کرد.
عینک آفتابی با طول عمر بیشتر
اگر می خواهید عینک آفتابی داشته باشید که مدت زمان بیشتر و موثرتری را به شما خدمت کند، پیشنهاد ما به شما استفاده از لنزهای پلاستیکی پلی کربنات است که دارای پوشش ضد خش هستند که عینک ایده آل شما خواهد بود. از آنجایی که متخصصان چشم، لنزهای بادوام را برای عینک آفتابی به شما توصیه می کنند و این لنزهای مذکور باید استانداردهای لازم را داشته باشند، سایت عینک فروشی چشم شهر عینک آفتابی خاص و با کیفیت که دارای تمام موارد ذکر شده در بالا هست را دارا می باشد و شما با مشاوره از متخصصین ما می توانید مناسب ترین عینک را برای خود برگزینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.