عینک آفتابی

عینک مگنتی چیست؟

عینک مگنتی چیست

هنگام خرید عینک آفتابی و عینک های مطالعه نکاتی را باید در نظر داشته باشید به عنوان مثال از عینک آفتابی در چه مکانی بیشتر می خواهید استفاده کنید و این که می خواهید عینک مورد نظر چه امکاناتی از جمله راحتی استفاده و جابجایی در اختیارتان قرار دهد.
اگر شما جز کسانی هستید که هنگام مطالعه کردن عینک خود را در دفتر، خانه یا مسافرت جا گذاشته و گم کرده اید؟ دیگر نگران گم شدن و حمل و شکستن نباشید، عینک های مگنتی به شما این امکان را می دهد تا هرگز عینک خود را گم نکنید. این عینک در لندن طراحی و در انگلیس ساخته شده است و با اختراع عینک های مگنتی یا مغناطیسی انقلاب بزرگی در عینک پدیدار شد، طراحی آن به گونه ای است که به شما امکان باز و بسته کردن عینک از قسمت پل بینی را به سادگی فراهم و حمل را نیز راحت کرده است.
این اختراع یک ساختار فریمی را تعریف می کند که شامل قاب و دهانه هایی می باشد که در آن لنزهای شیشه ای نصب شده است، تعداد زیادی آهنربای دائمی به لنز و پل عینک، تعبیه شده و به شما این امکان را می دهد که پل مغناطیسی را باز گذاشته که در نهایت قادر خواهید بودید عینک خود را به گردن آویزان کنید.
در عین حال ساختار قاب عینک مگنتی، به عنوان یک وسیله پشتیبانی مغناطیسی شناخته می شود که آهنرباهای تعبیه شده در آن به صورت انتخابی روی قاب قرار می گیرند، به طوری که انرژی مغناطیسی برای تحریک چشم های روی آن متمرکز شده و به بهبود گردش خون در محیط اطراف چشم ها تاثیر بسزایی دارد.
عینک مگنتی یک جایگزین مناسب و جذاب برای عینک های قدیمی و سنتی است، این عینک ها دارای آهنرباهایی هستند که برای باز و بسته شدن آسان در نوک بازوهای قاب ساخته شده است. آهن رباها سفت و محکم در اطراف پشت گردن گیره می شوند، بنابراین موجب می شود که شما همیشه عینک مطالعه را همراه خود داشته باشید و دیگر نگران گم شدن آن نباشید.
چگونه می توان با استفاده از آهنربا در ساختار عینک درد ناشی از بیماری های چشمی را کاهش داد؟
طبق تحقیقات گسترده در ژاپن و همچنین در غرب درباره ی خواص آهن ربا و همچنین دانشمندان از طریق آزمایش های مکرر توانسته اند ثابت کنند که جریانهای مغناطیسی بر متابولیسم تأثیر مثبت می گذارند و از تشکیل اسیدهای آمینه (بلوک های ساختمانی پروتئین) در سلول ها پشتیبانی می کنند.
گلوکوم (ایجاد فشار بیش از حد در چشم) یکی از دلایل اصلی کوری است. پروفسور هولگر هانمن، توصیف می کند که چگونه می توان گلوکوم را با استفاده از آهن ربا قرار داده شده در نزدیکی چشم (با قطب شمال به سمت چشم) کاهش داد؟
یکی از مکانیسم های افزایش فشار داخل چشم ، نقص سیستم عصبی مرکزی و اتونوم است که با جریان مایعات تداخل دارد. مکانیسم دیگر انسداد تسهیلات خروجی زلالیه چشم است. زلالیه با سرعت 2 میکرو لیتر در دقیقه در داخل چشم تولید می شود و چشم باید با این سرعت بتواند مایعات را از چشم تخلیه کند تا از ایجاد فشار جلوگیری شود. هرگونه انسداد اساساً گرفتگی مسیرهای سیال است،بنابراین قرار دادن یک میدان مغناطیسی موجب تسهیل جریان شده و ممکن است در توانایی آن در شکستن لکوسیت ها و لنفوسیت ها در سیستم زهکشی لنفاوی اثر بخشی خوبی داشته باشد.
در همه موارد، جریان مناسب خون برای عملکرد مناسب شبکیه بسیار مهم است و به طور کلی هرگونه افزایش جریان خون موجب سلامت چشم و بینایی می شود و استفاده از یک میدان مغناطیسی مناسب ممکن است موجب افزایش جریان خون و در خیلی از موارد موجب تسریع جذب از هوا و زلالیه می شود و باعث کمک به قرنیه و بهبود کارایی آن می شود.
اگر چه درمان به کمک میدان مغناطیسی مدتی است که شناخته شده است ، اما تحولات اخیر بسیاری از مناطق در زمینه های بهداشتی، راه را برای درمان مغناطیسی باز کرده است که شامل استفاده از آهن ربای یک قطبی با قطب های شمالی و جنوبی و سطوح از نزدیک با اندازه های مختلف در ساختار عینک است.
استفاده از آهن ربا دائمی که در قسمت عقب قطعات عینک مگنتی نصب شده اند، با قرار گیری در عقب گوشهای مجاور پشت سر ممکن است بر جریان خون در زیر پوست سر کاربر نیز تأثیرات مثبتی بگذارد.

عینک مگنتی

مزایای مهم عینک های مگنتی

اهداف مهم در اختراع عینک مگنتی و دلیل استفاده از آهنربای سرامیکی در قسمت های مختلف این عینک به شرح زیر می باشد:
– کمک به بهبود گردش خون، با ایجاد میدان مغناطیسی شمالی به محیط اطراف چشمان شخص؛ از آنجایی که این هدف یکی از مهم ترین دلایل اختراع عینک مگنتی بوده با نصب آهن ربا روی لنزهای شیشه ای چشم شخص در میدان مغناطیسی شمالی تحریک و واکنش نشان می دهد و در نهایت موجب افزایش اکسیژن در بافت سطح اطراف چشم می شود.
– افزایش اشباع اکسیژن گلبولهای قرمز چشم و محیط اطراف آن؛ هدف دیگر اختراع عینک مغناطیسی است که با طراحی و قرار دادن آهنربای سرامیکی بروی قاب اطراف دهانه ی لنز منجر به افزایش اشباع اکشیژن گلبولهای قرمز چشم شده و در عین حال باعث می شود، سلولها زباله های متابولیکی را از بین ببرند.
-کاهش فشار چشم و سردرد های مرتبط با آن؛ با اختراع این وسیله و با توجه به این که هیچ قسمت متحرکی ندارد، می توان در آن آهن ربا را به سادگی روی لنزهای شیشه ای یا ساختار قاب نصب کرد و با استفاده از یک روش غیر تهاجمی و با کمک میدان مغناطیسی ایجاد شده در یک منطقه معین از چشم تأثیر مثبتی ایجاد خواهد کرد و از تحریک و فشار چشم و سردرد های ناشی از آن جلوگیری می کند .
خلاصه عملکرد عینک مگنتی یا مغناطیسی
مغناطیسی به معنای داشتن قطب های مغناطیسی شمالی و جنوبی بر روی ساختار قاب عینک و همچنین به معنای تنظیم یک میدان مغناطیسی شمالی در جهت چشم برای ضربه زدن به چشم است که به موجب آن منطقه اطراف آن توسط میدان مغناطیسی شمالی تحریک می شود، با تحقیقات صورت گرفته به خوبی مشخص شده است که قطب های شمالی و جنوبی آهنرباهای تک قطبی تأثیرات کاملاً متفاوتی بر روی سیستم های متابولیک می گذارند.

ساختار قاب عینک مگنتی با دارا بودن آهنربای دائمی توانسته این عینک را به یک وسیله ی غیر تهاجمی تبدیل کند که قادر خواهد بود میدان مغناطیسی را به داخل محیط اطراف چشم یا داخل چشم شخص منتقل کند تا به طور مؤثر گردش خون در چشم را بهبود بخشد، بدین صورت که یک جفت دهانه بروی یک عضو قاب تعریف شده است و به قرارگیری لنزهای موجود در آن کمک می کند.
اگر به خرید بهترین عینک در هر مدل و هر زمینه ای نیاز به کمک دارید، فقط با ما تماس بگیرید یا به ما ایمیل بزنید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.